6 Şubat 2017 Pazartesi

General Mobile GM 5 Plus'a Android 7.1.1 Güncellemesi Geldi

General Mobile GM 5 Plus için Android 7.1.1 Nougat güncellemesi bugün sürpriz bir şekilde yayınlandı. Android One kapsamında geliştirilen General Mobile GM 5 Plus, Android 7.1.1 Nougat güncellemesini alarak rakiplerine adeta göz dağı veriyor.

11 Şubat akşamına kadar kademeli olarak gelecek olan General Mobile GM 5 Plus için Android 7.1.1 Nougat güncellemesini cihazın; ayarlar>telefon hakkında>sistem güncelleştirmeleri bölümünden denetleyip güncelleme eğer geldiyse yükleyebilirsiniz.

Android 7.1.1 Nougat ile gelen yeniliklerin tamamını barındıran bu güncelleme, telefonun performansında da gözle görünür artış sağlıyor.

General Mobile GM 5 Plus modelinde, işlemci olarak Qualcomm'un Snapdrogan 617 modeli bulunuyor. 3 GB RAM ve 32 GB dahili depolamam alanının kullanıldığı akıllı telefonun depolama alanı microSD ile 128 GB'a kadar arttılabiliyor.

Telefonda, Full HD çözünürlüğe sahip Corning Gorilla Glass 4 ile korunan 5.5 inç boyutunda bir ekran bulunuyor. 7.9 mm'lik kalınlığa sahip olan akıllı telefon, 3.100 mAh'lik bir bataryadan besleniyor.

Bu Web sitesi ilginizi çekecek ve bu ilgilerin yanı sıra web sitesinde bilgi paylaşarak eğlenceli sosyal medya oluşturmak için oluştrulmuştur.


İfadelerİfadeler