24 Şubat 2017 Cuma

İPhone 7 Plus Yanarak Patladı ( Video )

Samsung Galaxy Note 7'nin patlama olaylarından sonra iPhone modellerininde de patlama sıkıntısı yaşanmıştı. Toplamda 4-5 tane patlama haberi ile çalkalanan Apple, bugün bir patlama haberine daha ev sahipliği yapıyor. Arizona'da yaşayan 18 yaşındaki Brianna Olivas'ın, iPhone 7 Plus model telefonu yanarak patladı.
Brianna Olivas'ın Sprint mağazasından satın almış olduğu iPhone 7 Plus, şarjdan çıkardıktan sonra dumanlar çıkarak yanmaya başladı. Durduk yere yanan iPhone 7 Plus'ın videosunu Twitter'dan paylaşan B. Olivas, bir anda teknoloji gündemenin zirvesine oturdu.
Yapılan açıklamalarda; iPhone 7 Plus'ın patlamasından sonra Brianna Olivas, telefonu Sprint mağazasına götürdüğü ve Apple'ın direkt olarak iPhone 7 Plus'ı yenisi ile değiştirdiği yer alıyor. Apple'ın ise yanarak patlayan iPhone 7 Plus'ın neden böyle bir sorun ile karşılaştığını bulmak için araştırmalara başladığı söyleniyor.


Bu Web sitesi ilginizi çekecek ve bu ilgilerin yanı sıra web sitesinde bilgi paylaşarak eğlenceli sosyal medya oluşturmak için oluştrulmuştur.


İfadelerİfadeler