26 Ağustos 2017 Cumartesi

Samsung Galaxy J7+ Ortaya Çıktı.

Samsung geçtiğimiz günlerde tanıtımı yapılan Samsung Galaxy Note 8'in ardından hız kesmeden devam ediyor. Şimdilerde ise Samsung Galaxy J7+'ı ortaya çıkardı. Galaxy Note 8 ile çift kamera kurulumuna biraz geç de olsa geçiş yapan Samsung, şimdi de J serisine bu beğenilen özelliği eklemek için kolları sıvamış durumda. Güney Koreli teknoloji devi, Galaxy J7+adını verdiği telefonunu çok yakında Tayland'da tanıtacak. Ancak tanıtımdan önce telefonun görseli ve özellikleri ortaya çıktı.
Çıkan bilgilere göre Galaxy S7+; 2.39 GHz hızında çalışan yonga setine, 4 GB RAM'e, 32 GB microSD destekli hafızaya, 5.5 inç büyüklüğünde FHD Super AMOLED ekrana ve 3.000 mAh kapasiteli bataryaya sahip olacak. Galaxy J7+, farkını ise kamera bölümünde ortaya koyacak.

Galaxy S7+ modelinde f/1.7 değerinde 13 Megapiksel arka + f/1.9 değerinde 5 Megapiksel arka yani çift kamera kurulumu yer alacak. Bu kameraların, iPhone 7 Plus'ta olduğu gibi portre moduiçin geliştirildiği düşünülüyor. Cihazın ön tarafında ise 16 Megapiksel çözünürlüğünde f/1.7 değerinde kamera yer alacak. Cihazın çıkışı ve fiyatı ile ilgili bir bilgi bulunmuyor.

Bu Web sitesi ilginizi çekecek ve bu ilgilerin yanı sıra web sitesinde bilgi paylaşarak eğlenceli sosyal medya oluşturmak için oluştrulmuştur.


İfadelerİfadeler