FIFA 16 PC Demo Çıktı!


FIFA 16 PC Demo Çıktı!
Fifa 16'nın beklenen demosu çıktı. Fifa 16 demo ilk olarak hangi ülkede kullanıma açıldı? Demo detayları neler? Tüm ayrıntıları haberimizde bulabilirsiniz.Uzun süredir beklenen Fifa 16'nın demosu çıktı. Fifa 16 demo, şu anda Origin, PS Network ve Xbox Live üzerinden indirilebiliyor.

8 Eylül'de Xbox One, PlayStation 4, PC, Xbox 360 ve PlayStation 3 için çıkacağı açıklanan Fifa 16 demo, bugün itibarıyla indirilebiliyor. İlk olarak Yeni Zelanda PSN'iüzerinden yayınlanan demo, şu an tüm ülkelerin PS Network, Xbox Live ve Origin platformları üzerinden indirilebiliyor.


Fifa 16 demo takımları

Fifa 16 demoda Barcelona, Borussia Dortmund, Borussia Mönchengladbach, Chelsea, Inter Milan, Manchester City, Paris Saint-Germain, Real Madrid, River Plate ve Seattle Sounders takımlarını seçebiliyoruz.Bunun yanında ilk kez kadın futbol takımları Fifa 16'da yer alacakken, demo'da Almanyave Amerika Birleşik Devletleri'nin kadın milli takımlarına da yer verildi.Fifa 16, 22 Eylültarihinde Xbox One,PlayStation 4, PC, Xbox 360ve PlayStation 3 için piyasaya çıkacak.

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.