Dell XPS 13 9950’nin Tüm Teknik Detayları!

Dell XPS 13 9950’nin Tüm Teknik Detayları!Teknoloji dünyasında yeni sızıntılar yaşanmaya devam ediyor. Gün ışığına çıkan son ürünse Dell XPS 13 9950 oldu. Geliştirdiği bilgisayarlar ile sektörün vazgeçilmez isimlerinden olan Dell, yakın zamanda XPS...
Teknoloji dünyasında yeni sızıntılar yaşanmaya devam ediyor. Gün ışığına çıkan son ürünse Dell XPS 13 9950 oldu. İşte detaylar... Geliştirdiği bilgisayarlar ile sektörün vazgeçilmez isimlerinden olan Dell, yakın zamanda XPS ailesini yenilemeye hazırlanıyor. XPS 15'i farklı özellikler ile güncelleyen, XPS 12'yi ise yine ek detaylar ile yenileyen firma, şimdiyse XPS 13 üzerinde çalışmakta. Zira yaşanan son sızıntılar Dell XPS 13 9950 modelinin teknik özellikleri ile ilgili. Belirtilenlere göre yeni model, Intel tarafından geliştirilen Skylake mimarili işlemciler ile donatılmış olacak.
Core i3, Core i5 ve Core i7 seçeneklerine ev sahipliği yapacak olan yeni model, 16 GB'a kadar RAM ve 1 TB depolama alanı gibi özellikleri de bünyesinde barındıracak. Ekran detaylarına baktığımızda ise karşımıza Quad HD ve 1080p çözünürlük sunan panel detayları çıkıyor. Kullanıcının isteklerine yönelen Dell, 56 Wh batarya, USB 3.0 ve Thunderbolt 3 / USB Type-C gibi bağlantı noktalarını da modele eklemiş olacak. Şimdilik bahsi geçen ürüne dair net bir fiyat bilgisi paylaşılmış değil. Ancak beklentiler, gelecek ay tanıtılacağı ön görülen modelin 1000 - 1200 Euro arasında bir fiyat etiketine sahip olacağı yönünde.

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.