General Mobile 4G Android N Güncellemesi Alacak!

Android N, geliştiriciler için sunulurken, bu konuda General Mobile 4G marka telefona sahip olanların ad yeni sürümü deneyebileceği ortaya çıktı.

Android'in yeni işletim sistemi Android N için büyük bir beklenti piyasada mevcutken, bu konuda yeni bir gelişme yaşandı. Android One ve Nexus gibi cihazlarda geliştiricilerin Android N'i kullanabileceği açıklanırken, General Mobile 4G de bu telefonlar listesine katıldı.

Türkiye'de de çok fazla kullanıcısı olan General Mobile 4G için güncellemenin alınabilir olması bu konuda büyük bir sevinç yaratırken, kullanıcılar isteğe bağlı olarak yeni güncellemeyi cihazlarına alabilecek.

Yeni sürümü ilk defa deneme fırsatı bulacak kullanıcılar, gece modu, aynı ekranda iki uygulama birden çalıştırma gibi farklı özellikleri ilk defa kullanacak.

Yeni işletim sistemi ile birlikte çok farklı bir kullanım deneyimini yakalayacak olan kullanıcılar için Android N, eski alışkanlıkları da değiştirecek. Eski sürümlerde yapılan pek çok işlemin çok daha kolay ve pratik bir şekilde yapılabilmesi adına kısa yolların oluşturulduğu Android N'de ayrıca pek çok işlevin kişiselleştirilebilmesi de ihtiyaç ve kullanıma göre kişilerin telefonlarını ayarlamasına imkân sağlayacak.

General Mobile 4G sonrasında başka bir telefonda da yeni işletim sisteminin kullanılıp kullanılmayacağı merak edilirken, bu konuda yapılan resmi bir açıklama olmadığı için şimdilik net bir yanıt vermek mümkün değil.

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.