Samsung Galaxy S7 Dünyanın En İyisi Seçildi

Samsung tarafından geçtiğimiz günlerde satışa sunulan Samsung Galaxy S7, yapılan incelemeler ile birlikte daha da değerleniyor.

Samsung Galaxy S7 için yapılan değerlendirmelerde telefon Samsung'un bugüne kadar yaptığı en iyi telefon olarak ifade edilirken bu konuda yeni bir gelişme daha yaşandı. Consumer Reports, adlı Amerika'nın aylık dergisi tarafından yapılan değerlendirmede Samsung Galaxy S7 için övgü dolu sözler söylendi.

Samsung tarafından bugüne kadar yapılan en iyi telefon olmasının yanında şu anda dünyada kullanılan akıllı telefonların en iyisi olarak ifade edilen Samsung Galaxy S7 bu değerlendirme ile birlikte ününe ün katmayı başardı.

Samsung Galaxy S7 ile yapılan incelemelerde cihazın yüksek performans sunmasının yanı sıra görüntü açısından da son derece kaliteli bir deneyim sunması kullanıcıları ve uzmanları etkiliyor.

Samsung tarafından piyasaya sunulmasının ardından özellikle Apple’ın son sürümü iPhone 6S ile karşılaştırmaları yapılan telefon dünyanın en iyisi olarak ifade edilirken Samsung'un da Apple’a karşı üstünlük kurduğunu gösteriyor.

İki firma arasında yaşanan tatlı rekabette Apple son olarak iPhone SE modelini dağıtarak satışa sundu. Fakat gerek özellik gerek tasarım noktasında Apple’ın son ürünü Samsung'un son modeline göre oldukça geride kalmış durumda.

Dünyanın En İyisi!

Dünyanın en iyisi olarak lanse edilen Samsung Galaxy S7 Samsun için yeni bir dönemi başlatırken bundan sonra Samsung tarafından üretilecek telefon markaları için de markaya bir misyon yüklemiş durumda.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.