The Walking Dead: Season 3, Bu Yıl Satışa Sunulacak

Son yıllarda geliştirdiği oyunlar ile birlikte yükselişe geçen Telltale Games, The Walking Dead: Season 3’ü bu yıl görücüye çıkarmış olacak…

Telltale Games tarafından geliştirilen ve bölümler halinde oynanabilir olan The Walking Dead, şimdilerde iki sezon olacak şekilde görücüye çıkmış durumda. Seçimler ve gidişatı etkileme bakımından epey iyi iş çıkaran oyunun yeni sezonu ise heyecanla bekleniyor. TV dizisine nazaran daha farklı bir senaryoya sahip olan oyunda bizim seçimlerimiz epey etkili. Oyun dünyasında beklenmedik bir çıkış yakalayan oyun, bu sayede birçok siteden yüksek puan almayı da başardı. Heyecanla beklenen yeni sezon hakkında konuşan Telltale, The Walking Dead: Season 3 için nihayet bir çıkış aralığı bilgisi paylaşmış bulunmakta.

Bizzat Telltale firmasının CEO koltuğunda oturan Kevin Bruner, katıldığı San Diego Comic-Con etkinliğinde Mashable sitesine açıklama yaparak bahsi geçen bilgileri resmi ağızdan vermiş durumda. Bruner, The Walking Dead: Season 3 için çalışmaların devam ettiğini, yeni sezonun bu yıl bitmeden oynanabilir olacağını açıkladı. Seriye yeni karakterler katma peşinde olan ekip, kullanıcı açısından da karşımıza birtakım yenilikler ile çıkacak.

İkinci sezonu 2013 yılının sonu ile 2014 yılının ortaları arasında görücüye çıkan yapımın uzun bir süredir beklendiği bir gerçek. Eğer oyun hakkında yeni bir gelişme yaşanır ise aktarmış olacağız, bizi takip etmeye devam edin.Driveclub’ın Geliştiricisi Kapanıyor!

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.