BlackBerry Priv Marshmallow ile görüntülendi

Geçtiğimiz yıl duyurulan BlackBerry Priv modeli, kutusundan Android Lollipop ile çıkıyordu. Ancak telefon şimdi Marshmallow güncellemesi ile görüldü.

Telefon dünyasının inişli çıkışlı isimlerinden BlackBerry, geçtiğimiz yılın son çeyreğinde Android işletim sistemli Priv modelini satışa sunmuştu. An itibariyle ülkemizde de satışta olan telefon için verilen güncelleme sözü tutulmadı.

Android 6.0 Marshmallow güncellemesini yılın ilk çeyreğinde alacağı söylenen telefon, söz verildiği gibi güncellemeyi alamadı. 2016 yılının ilk çeyreği geçtiğimiz gün itibariyle sona erdi.

Ancak telefonun Android Marshmallow kullanan hali görüntülendi. BlackBerry Priv Marshmallow ile nasıl görünüyor diye merak ediyorsanız, cevabını aşağıdaki videoda bulabilirsiniz. Güncellemeyle birlikte hangi özelliklerin geldiği, güncellemenin boyutu, güncellemenin ne zaman resmi olarak dağıtıma çıkacağı henüz belli değil. Tam anlamıyla bir gizem haline dönüşen BlackBerry Priv Marshmallow güncellemesiyle ilgili elimizdeki tek bilgi aşağıdaki video.

Önümüzdeki Mayıs ayında Google, Android 7.0 N sürümünü resmi olarak duyuracak. Ancak üreticilerin büyük bir bölümü halen daha Marshmallow güncellemesini dağıtmadı. Geciken isimlerden biri de BlackBerry oldu.

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.