Şimdi de siyah HTC 10 kameralara poz verdi

HTC 10'un tanıtımına bir gün kala, siyah renli versiyonu sızdırıldı.

HTC 10 yarın tanıtılacak ve telefona ait sızıntı görseller gelmeye devam ediyor. Şirket şimdiye kadar yayınladığı teaserlerde telefonun ses, pil ve kamera konusunda oldukça iddialı olduğunu ima etti. Bunun yanı sıra Qualcomm’da en iyi işlemcinin HTC 10’da yer alacağını söyleyerek Snapdragon 820’nin HTC 10’da kullanılacağını onayladı.

Son zamanlarda HTC 10’’a ait olduğu iddia edilen testlerde çıkan özelliklere göre telefon, Snapdragon 820 işlemcinin yanı sıra, 2560 x 1440 piksel çözünürlükte 5.1 inç ekran, 4GB RAM, Adreno 530 GPU, 32GB depolama alanı ve ayrıca Android 6.1 Marshmallow gibi özelliklere sahip olacak.

HTC 10’nun kamera bölümünde ise 11 megapiksel arka ve 4.8 megapiksel kamera özelliği listelenmiş. HTC’nin şimdiye kadar yayınladığı bilgilere göre HTC 10’un kamera bölümünde dünyada ilk olacak özellikler bekleniyor. Pilinin de 3000 mAh olacağı yönünde bilgiler geldi.

HTC 10’un geçtiğimiz günlerde beyaz versiyonu sızdırılmıştı. Şimdi de telefonun siyah versiyonuna ait görseller geldi. Telefonun arka kısmında daha öncede sızdırılan görsellerde olduğu gibi LED flaş ve lazer odaklamanın yanında yuvarlak tasarımlı kamera yer alıyor. Ön kısmında ise parmak izi tarayıcı gömülü Home tuşunu görebilirsiniz.

Aşağıda ve sonraki sayfalarda sızdırılan siyah HTC 10'u ve önceki sızdırılan görselleri inceleyebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.