17 Haziran 2017 Cumartesi

Android 7.0 Nougat Güncellemesi Sony Xperia XA Ultra'ya Geliyor

Sony, Android 7.0 Nougat güncellemesini Xperia cihazları için sunmayı tüm hızıyla sürdürüyor. Bu yılın başında Xperia Z5, Xperia Z5 Premium, Xperia Z3+ ve Xperia Z4 Tablet cihazlarında Android 7.0 güncellemesini sunan Sony şimdi de bu güncellemeyi Xperia XA Ultra için yayınladı. F3211 ve F3212 model numarasına sahip Xperia XA ultra kullanıcılarının indirebilecekleri güncellemenin kademeli olarak indirmeye sunulduğunu belirtelim.

Henüz cihazınıza güncelleme gelmediyse sabırlı olmanızda yarar var. Çünkü Android 7.0 Nougat güncellemesini çok yakında telefonunuza yükleyebileceğinizi belirtelim. Dağıtılmaya başlanan Android 7.0 Nougat bir takım yenilikleri kullanıcılara sunuyor. Yenilenen bildirim merkezi, aynı ekranda iki uygulama çalıştırma, gece modu ve bildirim ayarlarının zenginleştirilmesi Android 7.0 Nougat’la birlikte gelen yeniliklerden sadece birkaçı. Güncelleme bununla birlikte Google tarafından yayınlanan en son güvenlik iyileştirmelerini de sunuyor.

Bu Web sitesi ilginizi çekecek ve bu ilgilerin yanı sıra web sitesinde bilgi paylaşarak eğlenceli sosyal medya oluşturmak için oluştrulmuştur.


İfadelerİfadeler